عرضه محصولات ایرانی کانفیدنت در فروشگاه های زنجیره ای خانه و کاشانه

عرضه محصولات ایرانی کانفیدنت در فروشگاه های زنجیره ای خانه و کاشانه

همزمان با افتتاح بزرگترین مجتمع تولید محصولات بهداشت دهان و دندان در کشور تحت برند کانفیدنت به مالکیت شرکت تاج سلامت ایرانیان، محصولات تولیدی این شرکت در تمامی شعب فروشگاه های زنجیره ای خانه و کاشانه در دسترس قرار گرفت. محصولات کانفیدنت شامل انواع مسواک کودک و بزرگسال و انواع نخ دندان با کاربردهای متنوع می باشد که با استفاده از مواد اولیه مرغوب و به کمک ماشین آلات روز دنیا تولید و روانه بازار می شوند.

 

مسواک های بزرگسال کانفیدنت:

مسواک های کانفیدنت سری نیودنت در 7 مدل بزرگسال و مسواک های کانفیدنت کودک در 4 مدل تولید می‌شوند. از ویژگی های اصلی این محصولات می توان به استفاده از الیاف فوق نازک CT-Bristles در مدل های سری CT نام برد. الیاف CT-Bristles به علت نرمی و ضخامت بسیارکم لبه انتهایی، به راحتی به فضای بین‌دندانی نفوذ کرده و هرگونه جرم، پلاک و باقیمانده غذایی را از سطوح دندان پاکسازی می‌کنند.

مسواک های کودک کانفیدنت

مسواک های کودک کانفیدنت در دو گروه 3-6 سال و 6-12 سال تولید می‌شوند. برای ساخت این مسواک ها از مواد اولیه FOOD GRADE و همچنین الیاف باکیفیت در دو رده نرم و متوسط استفاده شده است. بسته بندی این مسواک ها دارای جوایز متنوع می باشد.

 

نخ دندان های کانفیدنت

مدل کلاسیک: ساخته شده از نخ نایلونی با اسانس نعنا و همراه با موم، دارای استفامت بالا، اندازه 50 متری و قمیت اقتصادی است.

مدل اکسپندینگ: ساخته شده از نخ پهن شونده برای پوشش فواصل بین دندانی متفاوت. این مدل وقتی با بزاق دهان مخلوط شود زمانی که تحت کشش قرار گیرد نازک شده و زمانی که از مقدار کشش کاسته شود پهن می شود.

مدل ایزی گلاید: نخ باکیفیت ساخته شده از الیاف تفلونی، ضدپوسیدگی، دارای فلوراید و زایلیتول، دارای اسانس نعنای خنک و موم برای حرکت بهتر در فضای بین دندانی.

نخ دندان کمانی دوکاره: نخ دندان کمانی کانفیدنت دارای کاربرد دو منظوره است. نخ دندان+خلال دندان.

 

 

 


خانه و کاشانه      1398/02/25 08:32:38